CALL VIP SOLUTION

Budowanie przyszłości

CALL VIP SOLUTION to firma o zasięgu globalnym. Posiadamy lokalizacje na całym świecie, dzięki którym realizujemy Twoje potrzeby, realizując Twoje zamówienia.
W naszej pracy bardzo ważna jest obecność na rynkach regionalnych – wierzymy, że znając naszych klientów i wyzwania, jakie stawiają na poziomie lokalnym i regionalnym, możemy, uwzględniając specyfikę tych wymagań, znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązania – zarówno indywidualne, jak i specyficzne dla danego kraju.
A wszystko to przy zachowaniu niezmiennie wysokich, światowych standardów jakości.

LICZBY O NAS

Przez lata współpracowaliśmy z wieloma klientami, pomagając wszystkim naszym klientom w osiągnięciu pełnego potencjału. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi za każdym razem.

Upewniamy się, że słuchamy wszystkich potrzeb naszych klientów i poświęcamy czas na zrozumienie biznesu. Przez lata mieliśmy szczęście pracować z niesamowitymi markami z Wielkiej Brytanii i Europy.

  • Współczynnik konwersji – 90%
  • Powracający Klienci – 99%
  • Zadowolenie Klienta – 100%

MILIONY SPRZEDANYCH MASEK

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

OBECNOŚĆ W KARAJACH

%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Opowieść o…

Nasze inteligentne automaty vendingowe to najbardziej progresywny automat vendingowy i zautomatyzowana sprzedaż detaliczna.

Nasza doświadczona firma jest zaangażowana w rozwój i współpracę z właścicielami firm i markami, którzy chcą wejść do opłacalnej zautomatyzowanej przestrzeni sprzedaży detalicznej lub vendingowej.

Przyszłość nabiera obecnie nowego kształtu, a wdrożenie inteligentnych automatów vendingowych pomoże zwiększyć świadomość i sprzedaż Twojej marki lub firmy.

Nieustraszeni Przywódcy

Call Vip Solution jest zdeterminowany, aby ratować życie, zapewniając rozwiązania zapobiegawcze, które są godne zaufania i skuteczne.

NASZA MISJA

„Życie jest wartościowe, a my jesteśmy zdecydowani pomagać ratować życie”.

Martin Ungur

Martin Ungur

Creative Director

Agnes Foster

Agnes Foster

Visual Media

Jason Wardak

Jason Wardak

Project Manager

W KAŻDYM WSZECHŚWIECIE UPŁYWA CZAS, TYLKO SAME OKOLICZNOŚCI ZMIENIAJĄ SIĘ

Zacznijmy coś INNOWACYJNEGO

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Wszelkie pomysły, sugestie, pytania.
Możesz nas zapytać lub powiedzieć, a my skontaktujemy się z Tobą.
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub wyślij nam e-mail.